İnstagram Güncellemesi

İnstagram Güncellemesi

İnstagram Güncellemesi Sonrası Daha Hızlı Bir Sistem ile Karşınızdayız! 

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İnstagram güncellemesi nedeniyle bakıma aldığımız İnstagram hizmetleri sistemimiz tekrar aktif. Üstelik bu kez daha hızlı ve daha fazla hizmet ile karşınızdayız. 

Sürekli olarak güncellemeler gerçekleştirilen İnstagram, geçtiğimiz aylarda farklı bir güncelleme gerçekleştirerek İnstagram sistemleri üzerine erişimi engellemiş ve bu nedenle bizim hizmetlerimiz de sekteye uğramıştı. Uzun süredir sistemi daha iyi ve hızlı bir duruma getirmek için yaptığımız yenilikler nihayet sonucunu verdi ve daha hızlı bir sistem ile karşınızdayız. 

İnstagram Güncellemesi Hakkında 

Özellikle Ağustos ayında çok sayıda güncelleme yapan İnstagram, bu güncellemelerin sonucunda İnstagram satışları gerçekleştiren sistemlerin kapanmasına neden olmuştu. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok bölgesinde İnstagram hizmetleri satan sistemler kapanmış ve bir daha açılmamıştı. 

İnstagram Hizmetleri Sistemleri 

Özellikle İP engellemeleri nedeniyle sistemlerine erişimi engelleyen İnstagram’ın bu tutumu sonrasında hizmet sistemlerinin de kendilerini güncellemeleri gerekiyordu. Birçok sistem bunu sağlayamayınca kapanmak zorunda kaldı. 

Ancak biz bu krizi fırsata çevirerek sadece güncellemeye uyum sağlamak yerine hizmetlerimizi de güncelledik. Hem daha fazla hizmet hem de yükseltilmiş kredili paketler ile karşınızdayız. 

Hangi Hizmetleri Veriyoruz? 

Hizmetlerimiz arasında instagram takipçi , beğeni, yorum ve video görüntülemehikaye izleme gibi yeni servisleri de ekledik. Bu sayede tüm işlemlerinizi sistemimiz üzerinde en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. 

Diğer taraftan yeniden düzenlediğimiz oto beğeni paketleri ile almış olduğunuz hizmetler hesabınıza daha hızlı bir şekilde gelecektir. 

2019-10-27 23:25:05

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram takipçi hilesi - instagram beğeni hilesi

İnstagram takipçi hilesi - instagram beğeni hilesi

Instagram tüm Dünya'da kullanılan yüksek bir kitleye sahip sosyal medya aracıdır, bizde sizler için instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi ve birçok hizmeti ücretsiz

İnstagram Premium Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

İnstagram Premium Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

Instagram dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platfotrmlarından bir tanesi haline gelmeyi başardı.Ülkemizde de en sevilen sosyal medya uygulamalarından bir tanesi oldu. Aynı zamanda Instagram

Yeni Trend İnstagram Takipçi Hilesi

Yeni Trend İnstagram Takipçi Hilesi

Yeni Trend İnstagram Takipçi Hilesi Instagram, son zamanların en popüler sosyal medya ağı olmayı başarmış durumdadır. Instagram profillerini daha da popüler hale getirmeye çalışan insanlar,